" NIE SŁUCHAJ INNYCH - RÓB SWOJE" …

"POPATRZ, ZASTANÓW SIĘ, PRZEMYŚL I DZIAŁAJ" …

Moja przygoda z szyciem sięga dzieciństwa, kiedy będąc 6-letnią dziewczynką przyglądałam się jak szyje moja Babcia, a następnie dzięki Jej wskazówkom i wsparciu, sama wzięłam do ręki igłę z nitką. Początki były trudne i nieraz bolesne (przeszyty palec czy stanie na palcach, by móc dosięgnąć maszyny). Jednak po jakimś czasie skrawki materiałów zaczęły przybierać kształty sukienek dla lalek. Będąc w szkole podstawowej cały wolny czas spędzałam szyjąc, robiąc na drutach lub wyszywając serwetki na stół. Wówczas nie było dostępnych wzorów czy schematów, co pozwoliło mi rozwinąć wyobraźnię i tworzyć własne projekty.

Dodatkową motywacją do twórczych poszukiwań były słowa babci: "NIE SŁUCHAJ INNYCH - RÓB SWOJE". Dzięki temu z czasem radość szycia rozszerzyła się w miłość do tworzenia pięknych przedmiotów, które mają zdobić wnętrza, ułatwiać codzienne życie i pomagać odnaleźć radość w drobiazgach.

Projektowanie i tworzenie to nie tylko moja pasja od dzieciństwa, ale coś czym żyję na co dzień. Ogromną radość przynosi mi odkrywanie nowych rozwiązań i możliwości. W swojej pracy korzystam przede wszystkim z własnej intuicji i wyobraźni, wychodząc poza schemat i łącząc nowatorskie techniki i materiały:

- wyposażenie i dekoracje wnętrz z dodatkiem papieru wodoodpornego lub wykończone przez haftowanie, druk komputerowy oraz ręczne malowanie czy utwardzanie

- zestawy kuchenne z włókniną termoizolacyjną

- dekoracje balkonów i tarasów techniką utwardzaną

- szydełkowe dekoracje okna

To tylko kilka przykładów z całej gamy projektów i pomysłów, które mam do zaoferowania.